Güvenlik Kameraları

IP Network kameralarda iç ve dış ortam koşullarına uygun, farklı üretilmiş kasa tipleri ile gece görüşlü kameralar, hareket kabiliyeti bulunan PTZ kameralar, İç ortama uygun estetik ve mini tasarımlı dome kameralar, dış hava şartlarına uygun gece görüşlü IR Bullet kameralar ve kablosuz wi-fi kameralar. Lens açıları sabit, ayarlanabilir (varifocal) ve otomatik yakınlaştırma (motorize) lensline sahip kameralar. Balık Gözü Fish Eye kameralar ve PanoVu kameralar. 2MP den 12 MP' e kadar  görüntü elde edebilen kameralar.

Analog HD kameralarda iç ve dış ortam koşullarına uygun farklı üretilmiş kasa tipleri. Gece görüşlü kameralar ile hareket kabiliyeti bulunan PTZ kameralar, İç ortama uygun estetik ve mini tasarımlı dome kameralar, dış hava şartlarına uygun gece görüşlü IR Bullet kameralar. Lens açıları sabit ve ayarlanabilir (varifocal) kameralar. Otomatik yakınlaştırma (motorize) lensine sahip kameralarda video kablous üzerinden daha iletimi ile ekstra kablo ihtiyacı olmayan teknoloji. 1MP den 12MP' e kadar görüntü elde edebilen Analog kameralar.

Mobil kamerlarda iç ve dış ortamlar için özel üretilmiş kameralar. İç ortam da estetik görünüme uygun tasarım ve müdaheleye karşı uygun koruma sınıfı sertifikaları. Sarsıntıya ve darbeye (IK10) karşı tam korumalı kameralar.